«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нова перемога дворічан!

Завершився обласний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «МОЯ БАТЬКІВЩИНА – УКРАЇНА!». Майже 200 робіт було надіслано в цьому році до Харкова. Учасники експедиції, учні Дворічанської, Тавільжанської загальноосвітніх шкіл та Дворічанського ліцею взяли участь у підсумковій конференції, яка відбулася в будинку Харківської обласної Малої академії наук. Всі вони отримали книги з тезами своїх робіт, направлених на конкурс. А учениця 10-го класу ліцею, член оргкомітету і екскурсовод музею «Наш великий земляк І.І.Мечников – Громадянин світу» Ряднова Анастасія була запрошена до виступу з презентацією своєї роботи «Великий великого вартий, або Генії народжуються в провінції». В цій роботі були узагальнені матеріали по вшануванню пам’яті великого земляка, підготовлені учнями чотирьох навчальних закладів району (крім уже названих – це учні Топільської школи та Мечниківського НВК).

Робота завершується висновками, у яких зазначено, що всі наші дослідження є підтвердженням французького прислів’я: «Генії народжуються в провінції, а помирають в Парижі». Історія життя нашого героя повністю відповідає йому. Пізнавати світ І.І. Мечникова як людини, як вченого і як громадянина цікаво. Адже він, як і всі генії, справді випередив свій час, а його ім'я належить історії та людству.

Анастасія отримала грамоту за абсолютну перемогу в номінації «Духовно-культурна спадщина мого народу». Ця робота направлена в м.Київ для участі у фінальному етапі експедиції.

Бажаємо успіху!

Бабай Л.В., методист Дворічанського Центру

дитячої та юнацької творчості