«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Обласний семінар-практикум для директорів позашкільних навчальних закладів Харківської області

 

11 травня 2017 року в Дворічній відбувся обласний семінар-практикум для директорів позашкільних навчальних закладів за темою: «Реалізація завдань Концепції національно-патріотичного виховання через пошуково-краєзнавчу роботу Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості Дворічанської районної ради». Його мета: діяльність комплексного позашкільного навчального закладу у формуванні патріотичного, морально-етичного духовного розвитку молодого покоління на засадах національних традицій, прикладах героїчної історії українського народу.

Учасники заходу:

- О.О. Чепурна, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної, середньої, корекційної та позашкільної освіти управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації;

- В.А. Редіна, директор Обласної станції юних туристів;

- В.А. Приходько, голова Дворічанської районної державної адміністрації;

- Г.Г. Турбаба, голова Дворічанської районної ради;

- І.В. Григоренко, заступник голови Дворічанської районної державної адміністрації;

- Н.І. Коваль, начальник відділу освіти, молоді та спорту Дворічанської районної державної адміністрації;

- директори центрів (будинків) творчості, центрів туризму і краєзнавства, станцій юних натуралістів Харківської області.

В ході семінару-практикуму відбулися презентації роботи Дворічанського Центру дитячої та юнацької творчості, виставок, екскурсії до новоствореного музею пам’яті І.І. Мечникова та до НПП «Дворічанський». Були підписані угоди про співробітництво в туристській галузі між обласною Станцією юних туристів, Дворічанським Центром дитячої та юнацької творчості та НПП «Дворічанський».

Присутні прийняли участь у обговорені важливої теми про роль позашкільного закладу в вихованні патріотизму у молодого покоління.