«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Обласний семінар-практикум

22 листопада 2018 року у спортивно-технічному відділі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбувся обласний семінар-практикум для керівників гуртків науково-технічного напряму закладів позашкільної освіти області та міста за темою: «Компетенція керівника гуртка науково-технічного напряму в сучасних умовах реформування освіти». Семінар проводився з метою підвищення професійного рівня керівників гуртків науково-технічного напряму закладів позашкільної освіти, подальшого розвитку науково-технічної діяльності у дитячому і молодіжному середовищі, обміну досвідом роботи педагогічних працівників.

Від Дворічанського району участь у семінарі взяв керівник гуртка на базі Рідкодубської ЗОШ І-ІІ ст. Торчун С.В.

Про стратегічні питання розвитку позашкільної освіти в умовах реалізації нового Закону України «Про освіту» розповила Посмітна Юлія Анатоліївна, завідувач Центру інноваційного розвитку освіти Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» Логвиненко Станіслав Михайлович, керівник гуртка «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку» Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості Чугуївської міської ради Харківської області поділився досвітом «Виховання патріотичної та громадської активності вихованців засобами радіозв’язку в сучасних умовах реформування освіти». Як розвивають соціальну активність у вихованців гуртка «Дитяче телебачення» в умовах реформування освіти розповила Курукіна Тетяна Іванівна, методист інформаційно-методичного відділу, керівник гуртка «Дитяче телебачення» КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

З темою «Цифрова фотографія як спосіб оволодіння вихованцями технічними вміннями» виступив Шишков Олег Вікторович, керівник гуртка «Юні фотоаматори» КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Валійов Борис Михайлович, голова лабораторії фізичного експерименту та лекційних демонстрацій фізичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна розповив про співпрацю за науково-технічним напрямом закладів позашкільної освіти з Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна.

В практичній частині учасники семінару познайомились з роботою лабораторії електронної мікроскопії та науково-дослідного інституту астрономії Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, а також відвідали обласну виставку-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, яка проходить на території музею історії Палацу.