«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Про атестацію керівників гуртків ЦДЮТ за 2016/2017 н.р.

У 2016/2017 навчальному році пройшла атестація педагогів керівників гуртків – сумісників Дворічанського ЦДЮТ.

Організаційна та методична робота по забезпеченню належного рівня

атестації педагогів - сумісників відповідно до Закону України «Про освіту» (ст.  34), та Типового положення про атестацію педагогічних працівників України No1135 від 08.08.2013р.

Основною метою проведення атестації в закладі є:

- вдосконалення навчально  -  виховного процесу,

-  активізація творчої професійної діяльності педагогів,

-  вивчення їх сильних та слабких  сторін, рівень загальної культури,

-  створення оптимальних умов для вивчення досвіду педагогів,

-  стимулюваня безперервної фахової та загальної освіти,

- підвищення відповідальності за результати своєї роботи, за рівень навчальних досягнень вихованців.

В ЦДЮТ розроблено заходи щодо проведення атестації у 2016/2017  навчальному році. Видані відповідні накази та відповідні розпорядчі документи: перспективний план - графік проходження курсів підвищення кваліфікації , заходи по організації та проведенню атестації педагогів - сумісників закладу щодо проведення атестації, розподіл членів атестаційної комісії за працівниками, які атестуються в поточному році, пам’ятка для педагогів які атестуються.

Всі педагоги - сумісники, які атестувалися пройшли курсову перепідготовку у 2016 році.

Кожен педагог, що атестувався, склав і погодив з атестаційною комісією індивідуальний план  роботи, та повторно був ознайомлений з нормативними документами про атестацію - Бабай Л.В. методист ЦДЮТ, Кривуля О.І. керівник гуртка «Народознавство» при Рідкодубській ЗОШ І-ІІ ст.., Кисіль Ю. М. керівник «Еколого – краєзнавчого гуртка» при Рідкодубській ЗОШ І-ІІ ст., Дзюба О.В. керівник гуртка « Театральний» при  Друголиманському НВК.

 

Протягом атестаційного періоду вивчалася робота  методиста та педагогів, які

атестуються, відвідувалися відкриті заняття та відкриті заходи, вивчалася творча діяльність кожного педагога.

На засіданнях атестаційної комісії І рівня, ознайомлено з характеристикою кожного педагога, що пройшов атестацію, згідно графіку проведено співбесіди з ними, оцінено їх роботу педагогічним колективом, вихованцями, батьками, а також розглянуто та затверджено Атестаційні листи.

 На основі всебічного аналізу педагогічної діяльності методиста ЦДЮТ Бабай Л.В. було вирішено порушити клопотання перед атестаційною комісією ІІ про присвоєння категорії « спеціаліст вищої категорії».

Кривуля О.І. керівник гуртка «Народознавство», Кисіль Ю. М. керівник «Еколого – краєзнавчого гуртка» , Дзюба О.В. керівник гуртка « Театральний» за рішенням комісії І рівня відповідають займаній посаді, встановити 09 тарифний розряд.

Матеріали працівників, які атестувалися у 2016/2017 навчальному році оформлені належним чином зберігаються у методичному кабінеті.