«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Районна виставка юних природоохоронців «Новорічна композиція»

З 11 грудня 2017 року на базі Дворічанського центру дитячої та юнацької творчості проведено районну виставку юних природоохоронців «Новорічна композиція».

Метою виставки було формування екологічної, естетичної, трудової культури учнівської молоді, пропаганди руху за збереження хвойних дерев Харківської області та району, розвитку творчої ініціативи і навичок по виготовленню новорічно-різдвяних композицій. Створюючи ці фантазії, діти водночас навчаються екологічної, трудової та естетичної культури, а також гармонії у стосунках людини з природою.

У виставці взяли участь 7 загальноосвітніх навчальних закладів району і вихованці Дворічанського будинку дитячої та юнацької творчості.

Учасники представили 12 (колективних та індивідуальних) різнопланових, цікавих флористичних композицій та поробок з природного матеріалу. Діти прагнули донести те, що живі рослини повинні залишатися в природі, а оселю прикрашати до Новорічних свят можна виробами, створеними своїми руками, доклавши трішки фантазії та вміння.

Новорічні композиції переможців виставки направлені на обласну виставку юних природоохоронців «Зимовий вернісаж» до КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»:

- «Помаранчеве диво» колективна робота вихованців гуртка «Виготовлення сувенірів» (керівник Усачова Н.М.) та гуртка «Народна творчість» (керівник Власенко Л.А.) Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- «Зимова царівна» колективна робота вихованців гуртка «Виготовлення сувенірів» Колодязненської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Маслак Т.В.).

-«Шишкова композиція» колективна робота вихованців гуртка «Виговлення сувенірів» (керівник Усачова Н.М.) та гуртка «Народна творчість» (керівник Власенко Л.А.) Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дякуємо всіх учасників за активну творчу участь у заході.