«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

«Турнiр поколiнь»

        На базі  Тавільжанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. працює шаховий гурток від Дворічанського районного Центру дитячої та юнацької творчості. Керівник Шахов Олександр Георгійович.

       Виховне значення шахового гуртка досить велике. Заняття шахами добре впливає на  розвиток дітей, сприяє підвищенню інтелектуального рівня, вдосконаленню творчої особистості. У перспективі, кожен з вихованців може здобути спортивні розряди, стати майстром спорту.

       У гуртку навчаються діти від 7 до 15 років. Програма гуртка враховує вікові особливості школярів та рівень їх підготовки. Вихованці пізнають ази шахів та поступово підвищують свою майстерність. Основний принцип подачі матеріалу: від простого до складного. Велика увага приділяється розвитку уяви, логіки, самоаналізу. 
Основна форма роботи – це практичні заняття: тренінги, сеанси одночасної гри, шахові вечори, рішення задач та етюдів.

      Для успішної роботи гуртка керівник забезпечує доброзичливі відносини в дитячому колективі. Найактивніші вихованці мають можливість не лише займатися у гуртку, але й отримувати додаткове навчання та спортивну практику.

      1 грудня 2016 року відбувся   «Турнiр поколiнь», присвячений пам’ятi почесного громадянина Дворiчанського району,  Гнєздiлова Миколи Олександровича – турнір  з шахів  , у якому взяли участь учнi школи та  представники старшого поколiння.

      На данному заходi також була присутня почесна гостя – Бервено Ольга Миколаȉвна, директор Центру дитячоȉ та юнацькоȉ творчостi , донька Гнєздiлова М.О.,яка привiтала учасникiв, запропонувала дане змагання зробити щорiчним та презентувала нагороду турнiру – перехiдний кубок

      За результатами турніру команда ветеранів  була нагороджена перехідним кубком , всі учасники дипломами за активну участь у турнірі.