«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Зустріч членів Харківської обласної ради старшокласників із заступником голови ХОДА М.Є. Черняком

16 грудня лідери учнівського самоврядування Харківської обласної ради старшокласників, серед яких учениця 11 класу Дворічанського ліцею Шевченко Ірина зустрілися з заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Михайлом Євгеновичем Черняком.

Лідери районів (міст) Харківщини розповіли про свої соціальні і волонтерські проекти в різних сферах: «Провулок моєї мрії», «Патріотичний стріт-арт»; підтримка бійців АТО: «Моя допомога воїну АТО», «Будемо гідні слави героїв», «Частину дитячого серця − воїнам АТО»; благодійні «Чужої біди не буває», «Відкрий душу, щоб посміхнулося серце»; зі здорового спосібу життя «Здоровим бути модно», «День без куріння»). Лідери Чугуївської районної ради старшокласників показали створений дітьми фільм «Щастя», а Балаклійського−мультфільм «Здоровим бути модно»).

Особливу увагу приділили питанню патріотичного виховання. Під час розмови Михайло Черняк зупинився на питанні реформ, спрямованих на інтеграцію нашої країни в європейське співтовариство. «Все, що ми робимо сьогодні, всі перетворення і демократичні ініціативи стануть основою для подальшої роботи наступного покоління держслужбовців, які є сьогодні серед вас, старшокласників. Незважаючи на те, що ми з вами — представники різних поколінь, нас об’єднують європейські цінності і бажання рухатися в єдиному, європейському напрямку». Говорячи про принципи роботи влади, Михайло Черняк зазначив, що головним з них є відкритість і постійний діалог з громадськістю. Заслухавши наші виступи Михайло Черняк відзначив, що робота, яку школярі та лідери проводять для підтримки учасників АТО, надзвичайно важлива, «…що люди − найголовніший скарб нашої держави». Він подякував школярам за ініціативу та активну участь у житті громад. «Я радий, що у ви ініціативна молодь. Це вселяє надію і розуміння того, що ми змінюємо країну не дарма».